De dr. Beckmann Wasgeur Lente geeft uw textiel dag na dag een langdurige, frisse geur. Door de speciaal ingekapselde geuren ervaar je de geur niet alleen direct na het wassen, maar ook als je de was uit de kast haalt en draagt. Bij elke beweging komt er i Lees meer.
De dr. Beckmann Wasgeur Lente geeft uw textiel dag na dag een langdurige, frisse geur. Door de speciaal ingekapselde geuren ervaar je de geur niet alleen direct na het wassen, maar ook als je de was uit de kast haalt en draagt. Bij elke beweging komt er iets meer van de aangename geur vrij en wordt u verwend.
Ingrediënten 
Minder dan 5% niet-ionische oppervlakteactieve stoffen. Natriumbenzoaat, geurstoffen, alfa-isomethylionon, cumarine, hexylcinnamal, benzylsalicylaat, geraniol.
Gebruiksaanwijzing 
In de wasmachine  Voor een subtiele geur doe je 2-3 spuitjes wasgeur in het wasverzachtervak van de wasmachine. Voor een sterkere geur kun je ook de dosering verhogen.
Waarschuwing 
Buiten bereik van kinderen houden.
 Volg altijd de onderhoudsinstructies voor het textiel en de gebruiksaanwijzingen van de fabrikant van het apparaat.
Bewaaradvies 
Gescheiden van voedsel en diervoeder bewaren.
